3D skenování Matterport

NEJLEPŠÍ MARKETINGOVÝ NÁSTROJ, KTERÝ NESMÍ CHYBĚT NA VAŠEM WEBU

TI NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ POUŽÍVAJI NEJLEPŠÍ NÁSTROJE
NEJMODERNĚJŠÍ 3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MATTERPORT

· Získáte exkluzivní a nejmodernější 3D prezentaci (virtuální prohlídku)
· Partnerské zvýhodněné cenové nabídky a bonusy
· Možnost otevření 365 dní v roce 24 hod. denně
· Jednoduchým způsobem ukážete Vaše prostory klientům nebo zájemcům z celého světa
· Zaujmete více klientů na vaše služby nebo nabídku
· Odlišíte se a získáte náskok před konkurencí

VYUŽITÍ 3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

REALITY

RESTAURACE, KLUBY, BARY

HOTELY, PENZIONY

WELLNESS, FITNESS

SHOWROOMS

KLINIKY, NEMOCNICE

ŠKOLY, ŠKOLKY

STAVBY

HRADY, ZÁMKY

VINNÉ SKLÍPKY

TURISTICKÉ DESTINACE

VÝSTAVY, MUZEA

Objednat službu

VLASTNOSTI 3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY MATTERPORT

· 3 různé možnosti pohledu – Procházka, Dollhouse, Půdorys
· Možnost vkládání informačních bodů, popisků, fotografií, odkazů, videí, dokumentů
· Jednoduché vkládání 3D virtuální prohlídky na web a sociální sítě Facebook atd.
· Na prohlížení není potřeba žádný speciální softwer ani prohlížeč
· Profesionální 360° fotografie
· architektonický půdorys objektu

 

Z 3D virtuální prohlídky Matterport je dále možno vytvořit krátké video nebo GIF, který jednoduše a rychle představý Váš prostor. Z jakéhokoliv bodu virtuální prohlídky lze získat fotografie ve vysoké rozlišení nebo 360°.

Také Vám umíme vytvořit půdorys Vašeho prostoru, který vychází z reálných nasnímaných 3D dat. 3D virtuální prohlídku Matterport je také možné umístit do Google Street View. Tyto výstupy se tak stávají dalším marketingovým nástrojem pro Vaši prezentaci na webu nabo sociálních sítích.

Video / GIF

Foto / 360

PŮDORYS

Google Street View

Naši partneři


INFORMAČNÍ BODY

MATTERTAGS

Pomocí informačních bodů je možné do 3D virtuální prohlídky umístit mnoho informací o Vašem prostoru.

Díky fotografiím, videím, mapám, odkazům, dokumentům a popiskům, které lze do 3D virtuální prohlídky vložit, můžete prezentovat další důležité informace.

Informační body nebo-li Mattertags představují pro Vaše klienty možnosti, jak Vás lépe poznat.

FOTOGRAFIE

VIDEO

MAPY

ODKAZY

DOKUMENTY

POPISKY

Ceník služeb

 

JAK TO PROBĚHNE

1

Probereme s Vámi vaší představu a využití 3D virtuální prohlídky. Odsouhlasíme cenovou kalkulaci a domluvíme termín skenování prostoru.

2

Naskenujeme váš prostor

3

Zpracujeme finální 3D virtuální prohlídku a doplníme informační body.

4

Do 24 hodin je Vaše 3D virtuální prohlídka připravena k použití

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA VR

Je zážitek, který Vám umožnuje reálně vnímat každý detail ve 3D – bez toho, aby jste museli nutně opustit svůj domov nebo kancelář.
Ukažte vašim obchodním partnerům, zákazníkům nebo budoucím zaměstnancům jak to u vás vypadá. Dopřejte jim pocit skutečné přítomnosti pomocí 3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY MATTERPORT – 3D VIRTUAL TOUR NEJLEPŠÍ ZPŮSOB JAK SE ODLIŠIT!

Reference

 • Zdeněk Milfajt

  realitní makléř - Milfajt Reality

  "Se společností MDM Drone Studio jsem na začátku spolupráce. Máme za sebou první fotky dronem a z přístupu jsem nadšený. Samostatnost, operativní přístup a navíc bonus k práci. Takhle to má vypadat! Těším se na další spolupráci v příštím roce, kdy nás čekají videoprohlídky a 3D scan nemovitostí. Za MILFAJT REALITY patří panu Makovcovi díky!"

 • Jakub Steklý

  HOP Aréna Liberec

  "S Vaší společností MDM studio s.r.o. jsme byli nadmíru spokojeni jak po profesní, tak po osobní stránce. Veškeré práce byly provedeny v termínu, řádně a v předem dohodnuté kvalitě (i přesto nás konečný výsledek příjemně překvapil). Spolupráci se společností MDM studio s.r.o. mohu doporučit! Za HOP Arénu Liberec Jakub Steklý"

  https://my.matterport.com/show/?m=nN95P1tBVug

 • Jiřina Beldová

  certifikovaná makléřka - REMAX GOLD

  "Jako realitní makléřka jsem s prací MDM studia nadmíru spokojena. Prezentace nemovitosti a legálních záběrů z dronu dostává v nabídce naprosto jiný rozměr. Jejich práce je špičkově profesionální, vše vytvoří podle představ nebo doporučí nejvhodnější řešení. Už se těším na další natáčení. Vřele každému pana Makovce doporučuji."

 • Lukáš Belda - Mgr. Martin Boháč

  ISŠ - integrovaná středni škola

  "Pro naši školu ISŠ Vysoké nad Jizerou každoročně připravujeme nové propagační materiály, většinou se jednalo o tiskoviny, občas nějaké reklamy v rádiu, novinách a podobně. Letos jsme oslovili certifikovanou firmu MDM studio o natočení propagačního videa školy, na internetu jsme viděli videa která točí a přišlo nám to jaký skvělý nápad udělat něco nového a jiného než mají ostatní školy...

  CELÝ ČLÁNEK

 • Michaela Makovcová

  certifikovaná makléřka & insolvenční specialista - REMAX SILVER

  "Pracuji jako realitní makléřka a MDM studio využívám k prezentaci mých nemovitostí velmi často. Mým cílem jsou spokojení klienti, proto jim ráda poskytuji nadstandartní služby a ve spolupráci s MDM se mi to vždy daří. Velice brzy jsem zjistila, že nemovitosti u kterých mám natočenou videoprohlídku, tak rychleji prodám. Také oceňuji široké portolio služeb od poradenství, realizace, fotografování až po finální zpracování videoprohlídky. Nechci se vystavovat pokutě, problémům s nelegálními leteckými záběry a proto se vždy obrátím na certifikované, profesionální služby tohoto studia a mohu to doporučit i Vám."

 • Martin Chrpa

  realitní makléř - REMAX ESO

  "S panem Makovcem se mi spolupracovalo skvěle. Při realizaci vládla po celou dobu pohoda a klid. Videoprezentace byla provedena v domluveném termínu, podle zadání a pan Makovec vystihl moji představu a atmosféru místa které bylo prezentováno. Za to mu děkuji. Jeho práci mohu komukoli doporučit."

 • Blanka Lukeš Reindlová

  ředitelka ZŠ Husova s RVJ - ZŠ Husova

  "Firmu MDM DroneStudio jsme oslovili na poslední chvíli před akcí oslav 100 let republiky. I přesto, že vlastní termín byl limitován počasím, nebylo problémem se s vedením společnosti domluvit. Od samého počátku nám byli velmi nakloněni a ochotni se přizpůsobit našim podmínkám a možnostem. Naprosto profesionální přístup, příjemná spolupráce, hlavně 100% spolehlivost a dodání následující pracovní den. Klobouk dolů. Děkujeme."

 • Ing. Daniel Dvořák

  spolumajitel kanceláře - REMAX ESO

  "Spolupráce s panem Makovcem byla výborná. Vše proběhlo naprosto hladce. S natočenou video prohlídkou jsem velmi spokojený a výrazně zvýšila atraktivitu prodávaného stavebního pozemku."

 • Libor Fechtner

  vedoucí výroby - Laserové čištění SVED

  "Společnost SVED, děkuje MDM Drone Studio, za skvěle vytvořené video, profi fotky pro laserové čištění, které pro nás udělali, velké dík."

 • Lukáš Pecháček

  realitní makléř - MIREAS

  "S MDM studio naprostá spokojenost. Doporučuji všem. Vše co bylo slíbeno a domluveno bylo v naprosté pohodě. Za mně 1*"

 • Martin Volavka

  Fleet manažer - AUTOTREND

  "Společnost MDM Drone jsem objevil náhodou na internetu kdy jsem měl nápad uvést v život 3D virtuální prohlídku našeho Autosalonu Škoda a Volkswagen. Přístup, profesionalita a celkový výsledek byl jedním slovem pecka. Jsem nadšený a celá spolupráce byla užasná a profesionální. Velké díky za výsledek. Za mne a naši firmu velká pochvala a mohu jen doporučit!"

 • Lubor Niederle

  ORNEX s.r.o.

  "Oceňujeme spolupráci a profesionální přístup pana Makovce, vše směřovalo k rychlé a efektivní realizaci virtuální prohlídky, kterou pro nás zpracoval"

  https://my.matterport.com/show/?m=6dFDFBLPazL

 • Václav Loužecký

  Finanční specialisté s.r.o. & Gepard finance pro život

  "Výborná spolupráce velmi chválím, 100% spolehlivost a velká profesionalita + výborné výsledky finální práce, velmi doporučuji spolupracovat a měl by každý moderní Realitní makléř."

  https://my.matterport.com/show/?m=LmQdzwZVfbo

 • Jiří Novák

  certifikovaný makléř - Re/max GOLD

  "Výborná spolupráce velmi chválím, 100% spolehlivost a velká profesionalita + výborné výsledky finální práce, velmi doporučuji spolupracovat a měl by každý moderní Realitní makléř."

  https://my.matterport.com/show/?m=oWzoBxJkCWn

 • Benedikt Polák

  realitní makléř - Polák Reality

  "Velmi kladně hodnotím příjemné a profesionální jednání pana Martina Makovce. Vše co bylo domluveno, bylo dodrženo. Děkuji Vám Martine za profi zpracování virtuální prohlídky bytu. Spolupráce na zakázce byla bezchybná, jsem velmi spokojen."

  https://my.matterport.com/show/?m=t68pqJjmUV9