O nás

O NÁS

ZKUŠENOSTI + KNOW-HOW + KREATIVITA

  Našim cílem je vzájemná dlouhodobá spolupráce a poskytování profesionálních služeb na vysoké úrovni a na jednom místě. Profesionalitu, kreativitu a zkušenosti, které potvrzuje více než 1281 dokončených projektů a téměř 13521 nalétaných hodin s drony.
Vlastní moderní vybavení
Reagujeme na požadavky svých obchodních partnerů a držíme krok s nejnovějšími technologiemi v našem oboru.Přidáte se k našim spokojeným klientům? Naše široká základna fanoušků na sociálních sítích a reference jsou důkazem toho, že víme, co děláme a děláme to dobře. Chcete mít záruku práce, která vzbudí kladný odkaz? Svěřte nám do rukou svůj projekt.

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY NA JEDNOM MÍSTĚ

Naše portfolio služeb je opravdu široké, za kvalitou každé z nich si stojím.
Martin Makovec

SPECIALIZACE

Specializujeme se na profesionální letecké práce, 3D skenování, videoprodukci, media a marketing se zaměřením na sociální sítě.

ZAKÁZANÉ ZONY VZLETU

Přejete si natáčet v místech, kde se bez povolení létat nesmí? Tak i v těchto případech Vám umíme pomoci a vyjednáme speciální vyjímku od UCL.

POVOLENÍ A LICENCE

Vlastníme veškerá povolení od úřadu civilního letectví a jsme držitelé licence pro komerční využití záběrů a vykonávání leteckých prací.

POJIŠTĚNÍ

Nehody a komplikace? Jsme na ně připraveni. Vlastníme povinné pojištění naší činnosti až do výše 27 000 000 Kč.

BEZPEČNOST

Zakládáme si na bezpečnosti našich zakázek a přísně dbáme na dodržování veškerých zákonem nařízených pravidel, které souvisí s provozem bezpilotních letounů, známých také jako drony.

PROJEKTY

Na svém kontě máme spolupráci s celou řadou firem, dokladem jsou dokončené projekty a reference. A váš projekt? Je pro nás prioritou číslo jedna!

SPOLUPRÁCE

Gratulujeme, právě jste našli spolehlivého profesionálního partnera, který je expertem na realizaci Vašeho projektu. Přijmete naše pozvání na šálek kávy, u kterého vám navrhneme řešení vašeho problému?
 
  Handshake