Fotografování

Vizuální stránka prodává

Lidé nakupují očima. Věta, která se zakládá na celé řadě výzkumů. Je dokázané, že profesionálně nafocené produkty, nemovitosti, stavby nebo pozemky mají podstatně větší šanci na úspěšný prodej. Přesvědčte se sami.

Od produktových fotografií po fotografie nemovitostí

Specializujeme se na focení téměř všech typů fotografií. Ve vysoké kvalitě nafotíme poutavé produktové fotografie na vaše webové stránky nebo vyfotíme vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejvíce potenciálních kupců. Naše fotografie jsou založené nejen na bohatých zkušenostech, ale také znalosti reklamy a marketingu a moderním vybavení.

Fotografování

Reference

 • Zdeněk Milfajt

  realitní makléř - Milfajt Reality

  "Se společností MDM Drone Studio jsem na začátku spolupráce. Máme za sebou první fotky dronem a z přístupu jsem nadšený. Samostatnost, operativní přístup a navíc bonus k práci. Takhle to má vypadat! Těším se na další spolupráci v příštím roce, kdy nás čekají videoprohlídky a 3D scan nemovitostí. Za MILFAJT REALITY patří panu Makovcovi díky!"

 • Jakub Steklý

  HOP Aréna Liberec

  "S Vaší společností MDM studio s.r.o. jsme byli nadmíru spokojeni jak po profesní, tak po osobní stránce. Veškeré práce byly provedeny v termínu, řádně a v předem dohodnuté kvalitě (i přesto nás konečný výsledek příjemně překvapil). Spolupráci se společností MDM studio s.r.o. mohu doporučit! Za HOP Arénu Liberec Jakub Steklý"

  https://my.matterport.com/show/?m=nN95P1tBVug

 • Jiřina Beldová

  certifikovaná makléřka - REMAX GOLD

  "Jako realitní makléřka jsem s prací MDM studia nadmíru spokojena. Prezentace nemovitosti a legálních záběrů z dronu dostává v nabídce naprosto jiný rozměr. Jejich práce je špičkově profesionální, vše vytvoří podle představ nebo doporučí nejvhodnější řešení. Už se těším na další natáčení. Vřele každému pana Makovce doporučuji."

 • Lukáš Belda - Mgr. Martin Boháč

  ISŠ - integrovaná středni škola

  "Pro naši školu ISŠ Vysoké nad Jizerou každoročně připravujeme nové propagační materiály, většinou se jednalo o tiskoviny, občas nějaké reklamy v rádiu, novinách a podobně. Letos jsme oslovili certifikovanou firmu MDM studio o natočení propagačního videa školy, na internetu jsme viděli videa která točí a přišlo nám to jaký skvělý nápad udělat něco nového a jiného než mají ostatní školy...

  CELÝ ČLÁNEK

 • Michaela Makovcová

  certifikovaná makléřka & insolvenční specialista - REMAX SILVER

  "Pracuji jako realitní makléřka a MDM studio využívám k prezentaci mých nemovitostí velmi často. Mým cílem jsou spokojení klienti, proto jim ráda poskytuji nadstandartní služby a ve spolupráci s MDM se mi to vždy daří. Velice brzy jsem zjistila, že nemovitosti u kterých mám natočenou videoprohlídku, tak rychleji prodám. Také oceňuji široké portolio služeb od poradenství, realizace, fotografování až po finální zpracování videoprohlídky. Nechci se vystavovat pokutě, problémům s nelegálními leteckými záběry a proto se vždy obrátím na certifikované, profesionální služby tohoto studia a mohu to doporučit i Vám."

 • Martin Chrpa

  realitní makléř - REMAX ESO

  "S panem Makovcem se mi spolupracovalo skvěle. Při realizaci vládla po celou dobu pohoda a klid. Videoprezentace byla provedena v domluveném termínu, podle zadání a pan Makovec vystihl moji představu a atmosféru místa které bylo prezentováno. Za to mu děkuji. Jeho práci mohu komukoli doporučit."

 • Blanka Lukeš Reindlová

  ředitelka ZŠ Husova s RVJ - ZŠ Husova

  "Firmu MDM DroneStudio jsme oslovili na poslední chvíli před akcí oslav 100 let republiky. I přesto, že vlastní termín byl limitován počasím, nebylo problémem se s vedením společnosti domluvit. Od samého počátku nám byli velmi nakloněni a ochotni se přizpůsobit našim podmínkám a možnostem. Naprosto profesionální přístup, příjemná spolupráce, hlavně 100% spolehlivost a dodání následující pracovní den. Klobouk dolů. Děkujeme."

 • Ing. Daniel Dvořák

  spolumajitel kanceláře - REMAX ESO

  "Spolupráce s panem Makovcem byla výborná. Vše proběhlo naprosto hladce. S natočenou video prohlídkou jsem velmi spokojený a výrazně zvýšila atraktivitu prodávaného stavebního pozemku."

 • Libor Fechtner

  vedoucí výroby - Laserové čištění SVED

  "Společnost SVED, děkuje MDM Drone Studio, za skvěle vytvořené video, profi fotky pro laserové čištění, které pro nás udělali, velké dík."

 • Lukáš Pecháček

  realitní makléř - MIREAS

  "S MDM studio naprostá spokojenost. Doporučuji všem. Vše co bylo slíbeno a domluveno bylo v naprosté pohodě. Za mně 1*"

 • Martin Volavka

  Fleet manažer - AUTOTREND

  "Společnost MDM Drone jsem objevil náhodou na internetu kdy jsem měl nápad uvést v život 3D virtuální prohlídku našeho Autosalonu Škoda a Volkswagen. Přístup, profesionalita a celkový výsledek byl jedním slovem pecka. Jsem nadšený a celá spolupráce byla užasná a profesionální. Velké díky za výsledek. Za mne a naši firmu velká pochvala a mohu jen doporučit!"

 • Lubor Niederle

  ORNEX s.r.o.

  "Oceňujeme spolupráci a profesionální přístup pana Makovce, vše směřovalo k rychlé a efektivní realizaci virtuální prohlídky, kterou pro nás zpracoval"

  https://my.matterport.com/show/?m=6dFDFBLPazL

 • Václav Loužecký

  Finanční specialisté s.r.o. & Gepard finance pro život

  "Výborná spolupráce velmi chválím, 100% spolehlivost a velká profesionalita + výborné výsledky finální práce, velmi doporučuji spolupracovat a měl by každý moderní Realitní makléř."

  https://my.matterport.com/show/?m=LmQdzwZVfbo

 • Jiří Novák

  certifikovaný makléř - Re/max GOLD

  "Výborná spolupráce velmi chválím, 100% spolehlivost a velká profesionalita + výborné výsledky finální práce, velmi doporučuji spolupracovat a měl by každý moderní Realitní makléř."

  https://my.matterport.com/show/?m=oWzoBxJkCWn

 • Benedikt Polák

  realitní makléř - Polák Reality

  "Velmi kladně hodnotím příjemné a profesionální jednání pana Martina Makovce. Vše co bylo domluveno, bylo dodrženo. Děkuji Vám Martine za profi zpracování virtuální prohlídky bytu. Spolupráce na zakázce byla bezchybná, jsem velmi spokojen."

  https://my.matterport.com/show/?m=t68pqJjmUV9